Author: p***p
Date:
Review: Love
Color: Pink
Size: one-size
Price: 56kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Length | 6.2 cm |
| Width | 2.6 cm |
| Height | 8.8 cm |
| SKU | sb25101661111843757 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 6046572 people said the quality is very good!
Author: p***p
Date:
Review: Love
Color: Pink
Size: one-size
Author: 4***1
Date:
Review: ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Pink
Size: one-size
Author: h***2
Date:
Review: 😍😍👍🏻😊❤️😍😊🤭😳❤️👍🏻😍🥰🥰😍❤🔥🥰😍❤️🤭😍😊🤭💓💘💝❤🔥❤🔥❤🔥💗💗🥰😍😍🥰😊😊❤️🤭😊🤭❤️❤️🤭❤️😳🤭❤️❤️😍🥰🥰🥰❤🔥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍🥰❤🔥❤🔥🥰🤝🤝🤝🤝❤️😊😍😍😊❤️😳😳😊👍🏻😍🥰❤🔥💗💗💛🤍💛🤍💘💛💝💝💛💛❤🔥💙💗💗🥰😍🥰🤔😍👍🏻😊❤️😳👍🏻😍😊🤭😳😊👍🏻🥰🤔😝💓💘💘😜🤔🥰💗💓🤍😝💓🤍🥰🥰🥳🤩🤩🥳😘🥳🥳🤩🤩🥳😘🤩🥳😘🤩🥳😘🤩🥳🤩😘🥳🤩🤩🥳🥳🤩🤔💛😝💘💓💓😘💓💗💗💓😘😘😘😘🥰🥰🥰❤🔥🤭😊😊🤭😊🤔😘😝💘💓❤🔥🥰❤🔥😝💗👍🏻🤭😳❤️😊😍😘😍😘😘🥰🥰😘🥰🥳🤩🥳🤩🥳🤩🥳🥳🤩🤩🥳🥳
Color: Pink
Size: one-size
Author: m***o
Date:
Review: this is great size works well
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.